Firemní kurzy angličtiny Brno

Chcete pro Vaši společnost, kolegy a zaměstnance kvalitní výuku angličtiny? Potřebujete vést jednání, psát korespondenci, komunikovat se zahraničím na vysoké úrovni a ještě k tomu za výhodnou cenu? Pak jste u nás správně!

Specializujeme se výhradně na výuku angličtiny ve firmách. Máme špičkové postupy a zkušenosti při výuce dospělých, pracujících lidí. Víme, co přesně potřebujete! Vyučujeme veškeré odborné profese a obory. U nás budete v těch nejlepších rukou. Dovedeme Vás a kolegy na samotný vrchol v angličtině.

Jaké kurzy nabízíme:

  • Kurzy angličtiny pro běžné i speciální obory.
  • Kurzy obchodní a manažerské angličtiny
  • Kurzy technické angličtiny 
  • Kurzy právnické a finanční angličtiny 
  • Kurzy lékařské angličtiny 
  • Kurzy angličtiny pro cestovní ruch 
  • Kurzy angličtiny pro gastronomii a pohostinství

      a další...

 

Samozřejmě naši klienti po absolvování jakéhokoliv kurzu excelují v angličtině i na dovolené.

Co všechno klienty naučíme?

Naučíme vše, co je potřebné pro úspěšnou práci: plynule komunikovat v angličtině, vést běžná i náročná jednání, telefonovat, psát dokumenty, smlouvy, emailovou korespondenci atd. To vše ve specializaci daného oboru.

Učíme skupiny i jednotlivce:

Máme bohaté zkušenosti s výukou ve skupinách i s výukou jednotlivců. Učíme jak odborné specialisty ve velkých nadnárodních firmách, tak i živnostníky a ,,malé,, podnikatele. 

Kde probíhá výuka:

Nemusíte ztrácet čas cestováním do jazykové agentury. Výuka firemní angličtiny probíhá u Vás ve firmě. Naši lektoři za vámi vždy přijedou. 

Co navíc?:

Špičkoví lektoři právě pro vás
Garantujeme vám vysoce kvalifikované lektory s dlouholetými zkušenostmi, pedagogickým a osobním přístupem. Za všechny naše lektory, bychom mohli dát ruku do ohně. Neustále navštěvují specializované semináře o nejnovějších trendech ve výuce angličtiny v České Republice, Anglii, Irsku a jiných zemích.

 

Flexibilita
Vždy vám časově vyhovíme a přesvědčíme vás, že spolupráce s námi se vyplatí. S nadšením se vám budeme vždy plně věnovat.Vaše požadavky, dotazy nebo přání budeme řešit okamžitě. Čas a délku výuky si sami stanovíte.

 

Monitoring
Celý proces výuky je pod dozorem koordinátora jazykových kurzů. Pravidelně pro Vás zpracováváme statistiku docházky, výsledky testů, sledujeme a vyhodnocujeme pokroky studentů. Motivujeme.

 

Maximální spokojenost
Vynasnažíme se, aby jste s námi byly vždy maximálně spokojeni, naše spolupráce byla dlouhodobá, založená na osobní důvěře a spokojenosti. Určitě Vás zajímají, jak jsou s námi spokojené firmy, úřady a instituce, se kterými dlouhodobě spolupracujeme – přečtěte si názory našich klientů zde

 

Angličtina je u nás zábavou
Angličtina není jen tvrdá dřina. Naši klienti se v hodinách baví, na každou lekci se těší a rádi se vracejí. Jejich odměnou jsou skvělé pracovní výsledky, snadná komunikace v angličtině a zajisté spokojenost šéfa:)

Jak začít, jaký je postup kurzů?

Je to velice snadné
Zavolejte, domluvte si schůzku, nebo ukázkovou hodinu. Rozhodnete – li se pro nás, v což věříme, budeme postupovat následujícím způsobem.

 

Provedeme audit
Jedná se o písemný test, který slouží ke zjištění jazykových znalostí a potřeb jednotlivých studentů. Lze jej doplnit o komplexní přezkoušení ústní formou, která je v dnešní době velmi populární.

 

Na základě testů a vašich požadavků stanovíme výukový plán a cíle
Cíle dávají výuce řád, proto je důležité, aby bylo jasně stanoveno, co se studenti konkrétně naučí a čeho dosáhnou po určitém časovém úseku. Uvidíte, že s námi je vše dosažitelné a snadné.

 

Budeme monitorovat
Průběh výuky a výsledky studentů budeme sledovat a zaznamenávat. Na základě tohoto monitoringu můžeme dále upravovat způsob a četnost kurzů, tak abychom společně dosáhli nejlepších výsledků. Abychom pro vás zaručili 100% kvalitu kurzů, studenti také hodnotí průběh, kvalitu a spokojenost s lektory.

 

Certifikáty
Každý absolvent kurzu získá certifikát STARKS o dosaženém vzdělání, odbornosti a úrovně v anglickém jazyce.

 

Nyní už víte vše potřebné, neztrácejte čas a začněte s angličtinou co nejdříve!

Domluvte si ukázkovou hodinu, nebo informativní schůzku

Máte zájem o kvalitní firemní kurzy angličtiny v Brně? Pak neváhejte a zavolejte nám, napište nebo využijte naši on-line nezávaznou poptávku. Svěřte se do rukou profesionálů.

 

Tel: 514 146 170 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studenti (zákazníci) o nás napsali:

banner-lidi

Naši spokojení zákazníci:

Další zákazníci

 

zetorčeská pojišťovna koryna fakultní pojišťovna terra ristorante pizza ohl žs liebherr