Reference

Spokojenost s přístupem, rychlým jednáním a flexibilitou

S jazykovou školou STARKS spolupracujeme při výuce obchodní, technické i obecné angličtiny již více než jeden rok. Z počátku byla výuka organizována pro dvě skupiny, které se postupně rozšířily na současné čtyři skupiny a to zásluhou růstu zájmu o výuku, která probíhá v prostorách naší firmy a plně respektuje potřebu vysoké flexibility lektorů. Pravidelně konzultuji s konkrétními pracovníky jejich zkušenosti z výuky a doposud jsem se nesetkal s jinou než kladnou reakcí na přístup, odbornou znalost a vstřícnost při výuce angličtiny a to všech lektorek jazykové školy. Stejně tak musím i já vyslovit spokojenost s přístupem, rychlým jednáním a flexibilitou jazykové školy.

a.jpg   Ing. Petr Sedlák - Jednatel

Oceňuji především flexibilitu, profesionalitu a budoucí potenciál.

Se společností STARKS spolupracuji od podzimu 2012 a to formou individuální výuky lékařské angličtiny. Na lekcích oceňuji především flexibilitu, profesionalitu a budoucí potenciál.Flexibilita jak časová tak místní a přizpůsobování témat aktuální potřebě studenta. Profesionalita stran přístupu lektorky k výuce a jejích obecných komunikačních dovedností.Potenciál úzce specializované angličtiny, která zahrnuje vysokou úroveň znalostí nejen cizího jazyka, ale i hlubšího medicínského základu.Velmi dlouho jsem v JM kraji hledala vhodného lektora na tento druh výuky a se společností STARKS jsem zatím velmi spokojena. 

846-logo.jpg   SERVIER s.r.o./ Mudr.Klára Kučerová/ Institute De Recherches Internationales

Všichni účastníci kurzu vysoce hodnotí kvalitu výuky.

S výše uvedenou jazykovou školou spolupracujeme na výuce angličtiny od roku 2010. Výuka je organizována pro 2 skupiny studentů a probíhá v prostorch naší firmy. Zaměřuje se jak na obecnou, tak i technickou angličtinu. Všichni účasníci kurzu vysoce hodnotí kvalitu výuky a připravenost lektorky, zvláště pak její schopnost flexibilně reagovat na změny požadavků jednotlivých skupin.Osobně jako osoba zodpovědná za zajištění kurzu velice kladně hodnotím rychlé jednání ze strany jazykové školy a maximální flexibilitu při naší potřebě cokoliv změnit. O spokojenosti s Vašimi firemními jazykovými kurzi svědčí i fakt, že ve spolupráci, chceme nadále pokračovat. S pozdravem

   ZETOR TRACTORS a.s. / Dr.Ing.Stanislav Mitáš / vedoucí vývojové dílny

Agentura je schopna reagovat na naše měnící se potřeby.

Jazyková škola STARKS řádně a kvalitně poskytuje naší společnosti od roku 2011 výuku anglického jazyka. Výuka probíhá v rozsahu 4 vyučovacích hodin týdně v podobě individuálních lekcí. Výuka je zaměřena jak na obecnou, tak i na obchodní angličtinu. Společnost STARKS velmi flexibilně přistupuje k našim požadavkům, je schopna reagovat na naše měnící se potřeby. Proto můžeme tuto jazykovou školu vřele doporučit i dalším potencionálním zájemcům, kteří chtějí během krátké doby výrazně přispět ke zlepšení úrovně svého anglického jazyka.

cpoj1Penzijní fond České Pojišťovny/ Ing. Marek Zubřický/ Key Account Manager

Účastníci kurzů jsou nyní schopni vést jednání s rodilými mluvčími.

STARKS zajišťuje jazykové kurzy angličtiny pro zaměstnance Sonepar Česká republika, spol. s.r.o. již třetí semestr. Vybrali jsme tuto jazykovou školu na základě kladného doporučení. Účastníci kurzu si zejména chválí pokroky, kterých dosáhli v oblasti konverzace a také flexibilní jednání s jazykovou agenturou. Nyní jsou schopni vést jednání i s rodilými mluvčími bez zjevných problémů. S firemní výukou jsme spokojeni a ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.

  Sonepar Česká republika spol.s.r.o. / Jiří Kobylka / Branch Manager

Studenti oceňují zejména časovou flexibilitu.

S jazykovou školou STARKS spolupracujeme od roku 2010. Anglický jazyk se v naší společnosti vyučuje ve třech skupinách-začátečníci, mírně pokročilí  a pokročilí. Studenti ve všech skupinách oceňují zejména flexibilitu lektora, který se dokáže přizpůsobit námi požadovanému času. Lektor je vždy na hodiny řádně připraven a výuka probíhá v přátelském duchu. S výukou AJ jsme maximálně spokojeni a doporučujeme STARKS pro všechny, kteří se chtějí naučit či zdokonalit v cizím jazyce.

  EVECO BRNO, s.r.o. / Alena Kaderková / asistentka ředitele

Přístup a vedení jazykové školy STARKS je velmi profesionální a vstřícný.

Pro naše studium angličtiny jsme si zvolili individuální formu výukyy, která nám byla doporučena a také se nám jevila jako nejefektivnější. Naše očekávání byla beze zbytku splněna. S kvalitou výuky i přístupem lektorů jsme spokojeni. Přístup a vedení jazykové školy je velmi profesionální a vstřícný. Tuto jazykovou školu můžeme úpřimně doporučit.

 Terramet, spol.s.r.o. / Jiří Musil / servisní středisko JCB

Lektorka je vždy perfektně připravena.

Výuky na jazykové škole STARKS využili někteří z našich zaměstnanců. Dle jejich slov byli velice spokojeni a to jak s úrovní výuky, tak s vynikájícím přístupem lekorky, která byla vždy perfektně připravena, měla snahu vyhovět a vyjít vstříc v jakýchkoliv požadavcích svých studentů. V budoucnu určitě opět ráda jazykovou školu STARKS doporučím našim zaměstnancům a využijeme služeb této jazykové školy. Děkuji.

   Eaton Elektrotechnika s.r.o. / Mgr. Petra Brustmannová / Human Resources

Individuální firemní výuka, která vás zaujme.

Jako technici stavebních strojů potřebujeme angličtinu k výkonu povolání. Z vlastních zkušeností můžeme říci, že začít s výukou jazyků po 40 -ti letech není nic lehkého. Výuku angličtiny se STARKS jsme začali koncem roku 2010. Výuka je systematická, přehledná a vládne zde uvolněná atmosféra. Již dvakrát jsme začínali s jinými jazykovými školami a už po několika prvních hodinách jsme spolupráci ukončilii. Se STARKS neprobíhala výuka jako ve škole, ale s individuálním a zajímavým přístupem k účastníkům kurzu. Po každé lekci jsme odcházeli s dobrým pocitem, že známe zase něco nového. Firemní angličtinu se STARKS doporučujeme.Chceš-li angličtinu zvládnout musíš se STARKS táhnout.

 f.jpgLIEBHERR STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o. / Radek Pospíšil / servisní středisko

Kurzy angličtiny STARKS překonaly i moje náročná očekávání

Po mnoha zkušenostech s výukou v kolektivu, jsem se rozhodl pro individuální formu výuky. Důvodem bylo zejména zaměření na profesní angličtinu. S jazykovou školou Starks spolupracuji již druhým rokem a mohu uvést, že překonala i moje náročná očekávání. Vše je zde na vysoké úrovni. Spolehlivost, příprava, odbornost, vstřícnost. Proto musím jednoznačně doporučit.

e.jpg Ing. Karel Holek - odborný referent / Český telekomunikační úřad

 

 

Studenti (zákazníci) o nás napsali:

banner-lidi

Naši spokojení zákazníci:

Další zákazníci

 

zetorčeská pojišťovna koryna fakultní pojišťovna terra ristorante pizza ohl žs liebherr