O nás

STARKS – kvalitní firekní kurzy angličtiny v Brně.

 

Již od počátku naší působnosti se specializujeme výhradně na výuku angličtiny ve firmách. Máme špičkové postupy a zkušenosti při výuce dospělých, pracujících lidí. Víme, co přesně potřebujete! Vyučujeme veškeré odborné profese a obory.

 

Naši klienti jsou po absolvování kurzů bezproblému schopni vést jednání v angličtině, řešit pracovní problémy, psát korespondenci, komunikovat se zahraničím. Samozřejmě kromě využití angličtiny v práci, budete skvěle excelovat i na dovolené :) Staráme se o to, aby vaše investice do výuky angličtiny měla hodnotu a brzy se vám vrátila.

Špičkoví lektoři právě pro vás

Víme, že srdcem jazykové školy jsou naši lektoři, proto klademe velký důraz na jejich výběr a jejich profesní růst. Neustále navštěvují specializované semináře týkající se nejnovějších trendů ve výuce angličnitny ve světě, v České Republice, Anglii, Irsku a jiných zemích, jezdí na pravidelné pobyty do anglie.

Koho učíme:

Máme bohaté zkušenosti s výukou ve skupinách i s výukou jednotlivců. Učíme jak odborné specialisty ve velkých nadnárodních firmách, tak i živnostníky a ,,malé,, podnikatele. 

U nás jste v dobrých rukou:

Naší práci rozumíme, proto úspěšně a efektivně plníme vaše cíle a potřeby. S většinou firem spolupracujeme dlouhodobě. Samozřejmě pokud by jste chtěli i krátký kurz firemní angličtiny, rádi vám vyhovíme.

 

Výuka angličtiny nás opravdu baví a děláme ji dobře. Nejlepší referencí jsou všichni spokojení a úspěšní zákazníci (např. Česká spořitela, kuchyně Koryna, Zetor a další.). Přečtěte si jejich názory zde

 

S námi TO zvládne každý! Tým STARKS

Studenti (zákazníci) o nás napsali:

banner-lidi

Naši spokojení zákazníci:

Další zákazníci

 

zetorčeská pojišťovna koryna fakultní pojišťovna terra ristorante pizza ohl žs liebherr